Sukienki Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Biało-granatowa SUKIENKA ECRI, wykonana z elastycznego materiału z dominującym printem kwiatowym. Sukienka posiada krótki rękaw sięgający do łokcia, charakteryzuje ją marszczenie szycia w pasie. Wykonana jest z wysokiej jakości wiskozy z dodatkiem elastanu. Do uszycia sukienki wykorzystano materiały tylko polskich producentów. Miła i przyjemna w dotyku.

  • Wiosenna biało-różowa SUKIENKA MARIA BŁYSK charakteryzująca się delikatnym szyciem, z wszytym różowym pasem oraz kokardą naramienną, która dodaje ubraniu subtelności. Sukienkę zdobi również piękna srebrna nić wpleciona w materiał. Sukienka wykonana jest z wysokiej jakości wiskozy ze srebrną nicią, z dodatkiem elastyny wyprodukowanej w Polsce. Ubranie...

  • Wiosenna SUKIENKA MARIA BŁYSK BIAŁA charakteryzująca się delikatnym szyciem z satynowymi wykończeniami, które dodają szyku w swej prostocie. Sukienkę zdobi piękna biała kokarda wszyta na środku pasa. Sukienka wykonana jest z wysokiej jakości wiskozy ze srebrną nicią, z dodatkiem elastyny wyprodukowanej w Polsce. Ubranie jest miękkie i przytulne.

  • SUKIENKA MARIA BŁYSK złota skrojona z materiału przeplatanego złotą nicią. Sukienka ma krótki rękaw oraz dół szyty w kontrafałdy w pasie, dzięki czemu sukienka ładnie układa się na ciele. Wykonana z wysokiej jakości wiskozy z domieszką elastanu - bezpiecznej dla dziecka.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów